Sayfalar

9 Şubat 2011 Çarşamba

Novabazar.com ile ağızlara şenlik bir kampanya

Neden online satış... Neden Novabazar.com?

İnternetin, akıl almaz bir şekilde, yaş ve mekân farkı gözetmeksizin ilerleyişi, onu yaşamın bir parçası haline getirdi.

Bu hızlı değişim, sınırları da ortadan kaldırdı. Neredeyse internetsiz bir yaşam düşünülemez oldu.

Eğitim seviyesinin artması, internet kültürünün yaygınlaşması, güvenlik önlemlerinin artması ve mağazacılıkta kazanılan tecrübelerin kurumsal çatı altında ve denetlenebilir olması , online satışa olan güveni her geçen gün katlanarak arttırdı.

Büyük şehirlerdeki zamanla yarış, her yerde mağazacılığın olmaması, oturduğunuz yerden hiçbir baskı altında kalmadan ürünleri inceleyerek ve araştırarak alışveriş yapabilme gibi sebepler, online satışın toplam satıştaki oranını her geçen arttırdı.

2005 senesinden beri bilişim sektörü içinde güven ve hizmet konusunda kendini kanıtlamış bir firma olarak tanınan Seltim Bilgisayar’ ın yan kuruluşu olarak hizmet vermesi.

Alışveriş merkezlerindeki mağazalarında binlerce müşteriye hizmet etmiş olmanın getirdiği, tecrübenin oluşturduğu ürün yelpazesi.

Sektörde kendini kanıtlamış kaliteli, güvenilir markalarla ve bu markaların distribütörlüğünü yapan, sattıkları ürünlerin arkasında durabilen deneyimli firmalarla çalışması.

Ürün çeşitliliğini ucuz yerine uygun fiyatlıdan yana oluşturması.

Sipariş edilen ürünlerin gerek sevkiyattan önce gerek sevkiyat aşamasında büyük bir titizlikle incelenip büyük bir kısmının tüketiciye gönderilmeden önce test edilmesi ve arızalı ürünlerin en kısa sürede değiştirilmesi.

Doğru ürünü en uygun fiyata alabilmek için yoğun araştırma yapması.

Ödeme koşullarını günün koşullarına göre azami seviyede tüketici lehine olması için Bankalarla olağanüstü pazarlıklar yapması.

Mağazacılıkta ilke; edindiğimiz ürünü aldatmacayla ya da tüketicinin bilgi eksikliğinden faydalanıp satmak yerine satmamayı, ikna olmadığımız ürünü, ürün yelpazemize eklememeyi, söylenecek doğrudan dolayı müşteri kaçma ihtimaline rağmen doğrudan ayrılmamayı, online satışa da taşıması.

Kusursuz hizmet altyapısı için arge çalışmalarına büyük yatırımlar yapılması.

Mağazacılıktaki uzman kadrolara ek olarak gece ve gündüz çalışan uzman bir ekip oluşturulması.

MAĞAZACILIKTA OLUŞTURDUĞUMUZ GÜVEN VE İSTİKRARI İNTERNET MAĞAZACILIĞINA TAŞIMAKTAN DOLAYI ÇOK MUTLUYUZ.

KAPIDA ÖDEME KOŞULU İLE 75 TL VE ÜSTÜ ALIŞVERİŞİNİZDE KARGO FİRMAMIZA AİT.FİRMAMIZ SİZ DEĞERLİ TAKİPÇİLERİMİZE AĞZINIZA LAYİK BİR HEDİYE VERİYORKOŞULLAR

**Sitemize üye olup incelemenizi http://www.novabazar.com/ ve facebook grubuna katılmanızı http://www.facebook.com/novabazar istiyorum.
**
http://twitter.com/novabazar GUBUMUZA KATILANLAR +1 ÇEKİLİŞ HAKKI
**Kampanyamızı duyurun ve linkini bırakın.
28 şubatta kampanyamız son ve kargo firmamıza ait