Sayfalar

21 Şubat 2011 Pazartesi

SARMİNA ŞIKLIĞIN ADRESİ

Sarmina İle Şıklığa Bir Adım...

Biliyorum bir çok arkadaş bu kampanyamızı bekliyordu ve beklenen an geldi .. Sarmina ile yeni sezona ''merhaba '' derken hem facebook sayfamızdan hemde bloğumuzdan sizleri de bu şıklık ile tanıştırmak konusunda elimizden geldiğince cömert davranıyoruz .. Bu zamana kadar bir çok arkadaşımızı kavuşturduk Sarmina ile bakalım 3. blog kampanyamızdan gülen kim olacak :))) ??


HAKKIMIZDA
Kurumumuz faaliyete geçtiği günden itibaren halka hizmetin Hakk'a hizmet olduğunu benimseyerek, özgün kalite anlayışıyla tüketicilerine hizmet vermektedir.
Kalite süreci bir bütündür ve bu bütünün parçaları uzun bir serüvenden geçmektedir. Aslında sizi saran kumaş değil, sizi saran pamuktur. Usta ellerde iplik olarak hayat bulan pamuk, gene bu ellerde kumaş olarak değer kazanmaktadır. Bu sürecin sonunda en usta ellerden çıkan en nadide kumaşları seçer Sarmina. Seçilen bu kumaşlar en iyi teknoloji en kaliteli çalışanların bulunduğu Sarmina tesislerine getirilir. Burada başka bir serüven başlar, kaliteli eller siz değerli müşterilerimiz için eşsiz modelleri çizer, şekillendirir ve üretime geçilmesi sürecini başlatır. Akabinde usta ellerden çıkan ender tasarımlar yine usta ellere alın teri katılarak üretilmek üzere emanet edilir. Üretilen ürünler yüksek standartlara sahip dağıtım kanalları ile perakendecilere gönderilerek müşterilerimizin beğenisine sunulur.
Faaliyete başladığı günden itibaren ürettiği ürünlerin aslında ticari bir meta olmadığının, aksine bir emek döngüsü süreci olduğunun farkında olan Sarmina, bu süreçte üzerine düşen görevi hakkıyla yerine getirmek için çalışmaktadır. Kısaca ürettiğimiz ürünlerin, aslında ürün olmadığının bir değerler bütünü olduğunun farkındayız ve bu farkındalıkla dinamik bir yapıya bürünerek daha fazla değer üretmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Ürün değil, değerler bütünü ürettiğinin farkında olan bir kurum olarak her koleksiyonumuzda bir değerimizi hatırlamak adına koleksiyonlarımızı Osmanlı hanımlarının adları ile anmayı uygun gördük ve ilk olarak 2010 – 2011 sonbahar – kış koleksiyonumuza Eftandise koleksiyonu adını verdik. Bundan sonraki çalışmalarımızda da kurum olarak bu çalışmayı bir gelenek haline getirmeye karar verdik.
Üretime başladığımız günden beri kaliteyi, kaliteli müşterilerimize ulaştırmanın gurur ve onuruyla durmadan yola devam etmek temennisiyle…

- MİSYON
Kurumumuz önce insan anlayışı ile insan odaklı, kendini sürekli yenileyerek, bünyesine durmadan genç beyinleri ve çalışma arkadaşlarını katarak tekstil sektöründe tüketicilerine en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır. Ürettiği ürünlerin kalitesi her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamaktadır. Bayanların güzelliğini, güzellikle taçlandırma amacını benimseyerek 'sizi saran güzellik' sloganı ile durmadan yoluna devam etmektedir.

- VİZYON
Tesettür giyiminde yola koyulduğu günden beri taklit eden değil, taklit edilen bir marka olma stratejisini benimseyerek bugün ve yarın sektöründe öncü bir firma olma durumunu muhafaza etmek. Bu hedef doğrultusunda tüketicilerine gerek yeni markalar oluşturarak gerekse mevcut markası ile beklentilerinin ötesinde kaliteli ve özgün ürünler ulaştırmaya devam ederken yalnızca Türkiye'de değil, dünya tekstil arenasında söz sahibi bir konuma ulaşmak.


"HERKES İÇİN SARMİNA, SİZİ SARAN GÜZELLİK"

Kampanyamız sonunda yine 1 kişi Sarminasına kavuşacak .. Çekilişe katılmak için yapılması gereken oldukça basit sayfamızı beğenmediyseniz sayfamızı beğenin
SARMİNA
bu kampanyamızda ve diğer kampanyalarımızdan hatta diğer blog kampanyalarından farklı olarak tek bir şartımız var kampanyamız süresince ben hergün kampanyamıza katılanların facebook duvarlarına Sarmina'nın profil linkini ve bir adet reim atacağım ve kesinlikle bu silinmeyecek kabul eden arkadaşlar bu postun altına facebook adresi ile ben de katılıyorum yazmaları yeterli
MERAL EKİN Arkadaş listemde olmayanların beni eklemesi gerekiyor duvarlarını görebilmem için ..
Ayrıca şansını arttırmak isteyen arkadaşlarım için http://esmanur-sevgiyedair.blogspot.com/2011/02/sarmina-pardesu-kazanmak-isteyenler.html bloğumuzdada Sarmina kampanyamız mevcut.. ve çok yakında sadece blogculara özel kampanyamız da başlayacak ..